Skip to main content

SIUNTIMAS

Užsakymai į Europos sąjungos šalis yra siunčiami iš Lietuvos, Telšių ir įprastai pristatomi per savaitę, tačiau, tikslią pristatymo trukmę kiekvienu atveju individualiai sužinosite krepšelio puslapyje. Mūsų sistema automatiškai suskaičiuos greičiausią pristatymo trukmę ir pateiks galimus užsakymo pristatymo būdus ir trukmę. Apskaičiuoti pristatymą pagal gavimo Šalį ar Pašto kodą galite ir savarankiškai, naudojantis mūsų pristatymo skaičiuokle jums bus pateikti tikslūs pristatymo trukmės rezultatai. Žemiau pateiktas iliustracinis pavyzdys.

PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE

DPDUžsakymai Lietuvoje siunčiami su DPD, siuntos pristatomos per 1 darbo dieną. Pristatymo dieną prieš atvykimą kurjeris pasiskambina, jeigu pristatymo metu siuntos atsiimti negalite su kurjeriu galite sutarti kitą pristatymo laiką ar datą. Siunta gali atsiimti šeimos nariai, visais atvejais reikalingas asmens tapatybę įrodantis dokumentas.
[spacer height=”13px” id=”10″]DPD savaitgalis: Pristatymas į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį ir Šiaulius galimas su papildoma šeštadieninio pristatymo paslauga. Paslauga DPD savaitgalis. Užsakymo metu laukelyje “Jūsų Komentaras” palikite žinutę apie pageidaujamą pristatymą šeštadienį, jeigu užsakymą jau pateikėte tačiau žinutės nepalikote susisiekite su klientu aptarnavimo specialistu ir praneškite jog reikalinga ši paslauga, jūsų atsiliepimai bus patvirtinti.
[spacer height=”13px” id=”10″]Omniva Paštomatas: Užsakymai kai siuntos turinys yra mažesnio svorio ir apimties, pvz. kuprinė, kroviklis, galimi siųsti į Omniva Paštomatų adresus. Pasirinkus tokį pristatymo būdą užsakymo metu laukelyje “Jūsų Komentaras” palikite žinutę kurioje parašykite Omniva paštomato adresą į kurį norite siuntos pristatymo.

[spacer height=”13px” id=”10″]PRISTATYMO BŪDAI Į EUROPOS SĄJUNGOS ŠALIS

DPD: Užsakymai į Europos Sąjungos šalis siunčiami su DPD, siuntos pristatomos per 1-7 darbo dienas, priklausomai nuo gavejo šalies atstumo. Pavizdys, pristatymas į Graikiją gali trukti 7 darbo dienas, o į Vokietiją 2 darbo dienas.
[spacer height=”13px” id=”10″]DHL: Įpač greitas užsakymo pristatymas su DHL Express, šiuo metodu siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas.

 

[spacer height=”12px” id=”12″]UŽSAKYMO APDOROJIMO TRUKMĖ

Užsakymai paprastai apdorojami tą pačią darbo dieną, jei užsakymas yra pateikiamas iki 12:00 valandos, užsakymą pateikus vėliau nei pateikta valanda jis bus išsiūstas kitą darbo dieną.

 

[spacer height=”12px” id=”12″]ATSISKAITYMO BŪDAI

El.Bankininkystė: Mokėjimai apdorojami Stripe mokėjimo sistema kurioje yra įdiegta 3-D Secure apsaugos technologija, tokio atsiskaitymo metu klientas yra nukreipiamas į banka kuriame patvirtina mokėjima, nauja privaloma Europos komisijos direktyva Stiprus kliento autentikavimas (SKA) įsigaliojanti nuo 2019 rudens. Galimi Debeto ir Kredito kortelių tipai: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB, Dinners, Union Pay, išankstinio apmokėjimo kortelės.
[spacer height=”13px” id=”10″]Atsiskaitymas pristatymo metu:
Klientai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristatymo metu gali atsiskaityti DPD kurjeriui. Galima mokėti grynaisiais arba banko kortele. Mokant grynaisiasi reikalinga turėti tikslią pinigų sumą.
[spacer height=”14px” id=”9″]Užsakymo atšaukimas
Jeigu užsakymas dar nebuvo išsiųstas galite paprašyti jį atšaukti.
Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda pelnut.com/kontaktai ir praneškite atsiliepima apie situaciją. Kreditine kortele mokėtus pinigus grąžinsime atgal į jūsų kortele.