Skip to main content
SIUNTIMAS

Užsakymai į Europos šalis yra siunčiami iš Lietuvos sandėlio ir yra pristatomi per 1-7 darbo dienas, atsižvelgiant į paskirties šalies atstumą. Apskaičiuotas pristatymo laikas ir vežėjas bus automatiškai rodomi jūsų pirkinių krepšyje, tačiau rezultatus galite bet kada patikrinti suvesdami konkretu adresa naudodami skaičiuoklę esančio prekių krepšelio puslapyje. Pasirinkite savo šalį, miestą ir pašto kodą is spauskite mygtuka „Update Totals”.


PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE

DPDUžsakymai Lietuvoje siunčiami su DPD”, siuntos pristatomos per 1 darbo dieną. Pristatymo dieną prieš atvykimą kurjeris pasiskambina, jeigu pristatymo metu siuntos atsiimti negalite su kurjeriu galite sutarti kitą pristatymo laiką ar datą. Siunta gali atsiimti šeimos nariai, visais atvejais reikalingas asmens tapatybę įrodantis dokumentas.
DPD savaitgalis: Pristatymas į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį ir Šiaulius galimas su papildoma šeštadieninio pristatymo paslauga. Paslauga DPD savaitgalis”. Užsakymo metu laukelyje “Jūsų Komentaras” palikite žinutę apie pageidaujamą pristatymą šeštadienį, jeigu užsakymą jau pateikėte tačiau žinutės nepalikote susisiekite su klientu aptarnavimo specialistu ir praneškite jog reikalinga ši paslauga, jūsų užklausa bus patvirtinta.
Omniva Paštomatas: Užsakymai kai siuntos turinys yra mažesnio svorio ir apimties, pvz. kuprinė, kroviklis, galimi siųsti į Omniva Paštomatų adresus. Pasirinkus tokį pristatymo būdą užsakymo metu laukelyje “Jūsų Komentaras” palikite žinutę kurioje parašykite Omniva paštomato adresą į kurį norite siuntos pristatymo.

PRISTATYMO BŪDAI Į EUROPOS SĄJUNGOS ŠALIS

DPD: Užsakymai į Europos Sąjungos šalis siunčiami su DPD”, siuntos pristatomos per 1-7 darbo dienas, priklausomai nuo gavejo šalies atstumo. Pavizdys, pristatymas į Graikiją gali trukti 7 darbo dienas, o į Vokietiją 2 darbo dienas.
DHL: Įpač greitas užsakymo pristatymas su DHL Express”, šiuo metodu siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas.

 

IŠANKSTINIS UŽSAKYMAS

Kas yra išankstinis užsakymas? Tai yra prekių kurios nėra Lietuvos sandėlyje tiesioginis atsigabenimas iš „Pelnut“ Amerikos sandėlio į Lietuvą. Tai atsitinka, kai prekės yra išparduotos arba dar nebuvo išleistos, arba jų neturime vietoje, o klientui užsakius tokia prekę ją atsigabensime. Taigi išankstiniai užsakymai pelnut.com vyksta kaip įprasti užsakymai ir dauguma atvėju priimami be išankstinio apmokėjimo arba gavus dalinę įmoka. Išankstinis užsakymas klientui leidžia pirmam rezervuoti konkrečia prekę arba užsakyti prekę pagal jo individulius poreikius.

Kaip greitai gausiu užsakymą? Išankstiniai užsakymai įvykdomi per numatytą apdorojimo laiką, nurodytą individualiame produkto puslapyje, tačiau prekių parsigabenimo eigoje gavėjas yra informuojamas asmeniniu el. laišku tikslinančiu pristatymo datą reimaintis informacija gauta iš mūsų logistikos komandos, kurį parengs mūsų pardavimų vadybininkas peržiūrėjęs ir patvirtinęs kiekviena atvejį individualiai.

Ar man teks mokėti papildomus mokesčius? Teikiant išankstinį užsakymą klientas moka tiksliai tai, kas nurodyta jūsų sąskaitoje faktūroje. Jums nereikės mokėti importo ar PVM ar kitų mokesčių, visus juos sumoka „Pelnut“.

UŽSAKYMO APDOROJIMO TRUKMĖ

Užsakymai paprastai apdorojami tą pačią darbo dieną, jei užsakymas yra pateikiamas iki 12:00 valandos, užsakymą pateikus vėliau nei pateikta valanda jis bus išsiūstas kitą darbo dieną.

 

ATSISKAITYMO BŪDAI

Bankinis pervedimas: Užsakymą galima apmokėti pagal išankstinai išisūstą sąskaitą.

Banko kortele: Mokėjimai banko kortele yra apdorojami Stripe, Inc.” ,Amerikos finansines paslaugos teikiančios bendrovės sistema su integruota „3-D Secure” apsaugos technologija, tokio atsiskaitymo metu klientas yra nukreipiamas į savo banko elektroninę sistema (bankininkystę) kurioje privalo patvirtinti ir duoti leidima tokiai mokėjimo operacijai, Europos komisijos direktyva „Stiprus kliento autentikavimas (SKA)” ratifikuota 2019 rudenį. Galimi Debeto ir Kredito kortelių tipai: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB, Dinners, Union Pay, išankstinio apmokėjimo kortelės.

Atsiskaitymas pristatymo metu: Klientai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristatymo metu gali atsiskaityti DPD kurjeriui. Galima mokėti grynaisiais arba banko kortele. Mokant grynaisiasi reikalinga turėti tikslią pinigų sumą.

 

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Atšaukti užsakyma galite bet kada. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes atšauksime jūsų užsakyma. Pinigų grąžinimo taisykles skaitykite “Garantija ir Grąžinimas” priede.