Shipping and Payment LT

SIUNTIMAS

BENDRA INFORMACIJA
Užsakymai Lietuvoje pristatomi su VENIPAK siuntų vežėju iš PELNUT LLC Lietuvos sandėlio. Pristatymo būdai, (pvz paštomatas, arba nuo duru iki durų) išlaidos ir trukmė bus rodomi pirkinių krepšelio puslapyje, juos galima laisvai rinktis. Norėdami patikrinti galimus siuntimo vežėjus, kainas ir pristatymo trukmę į kitas šalis, regionams, naudokite siuntimo skaičiuoklės įrankį. Spustelėkite „Apskaičiuoti pristatymą“, tada pasirinkite šalį, miestą ir pašto kodą.

Siuntimo skaičiuoklės pavizdys

UŽSAKYMO APDOROJIMO TRUKMĖ
Užsakymo apdorojimo trukmė apibūdina laiką, per kurį mes parsigabename prekes iš gamintojo sandėlių užsienyje į mūsų įmonės platinimo sandėlį Europoje. Į tai įskaičiuota laikas per kurį gamintojas apdoroja užsakymą, pagamina prekes (jeigu pats gamintojas jų neturi vietoje), jas pristato į mūsų įmonės sandėlį Amerikoje, ir beabėjo pats prekės pergabenimas iš įmonės sandėlų. Į užsakymo apdorojimo trukmę neįskaičiuotas faktinis vietos siuntėjo (pvz VENIPAK) siuntos pristatymo laikas, jis yra visada nurodytas pirkinių krepšelio puslapyje. Bendras pristatymo laikas yra užsakymo apdorojimo trukmė ir pristatymo laiko derinys.

Apdorojimo trukmės indikacija

PRISTATYMAS Į EUROPA

Užsakymai į Europos šalis siunčiami iš mūsų Europos sandėlio ir gabenami su Jūsų pasirinktu standartiniu arba greituoju siuntimo vežėju, kurį galima pasirinkti atsiskaitymo metu.

Standartinis pristatymas
Standartinio pristatymo vežėjas yra “VENIPK” grupė. Numatomas užsakymo pristatymas yra 1-7 darbo dienos. Pavyzdžiui, pristatymas į Graikiją reikalauja 7 darbo dienų, o pristatymas į Vokietiją užtrunka 3 darbo dienas. Pristatymas Lietuvoje visada yra 1-darbo diena.

Express pristatymas
Express pristatymas yra vežamas DHL įmonės. Numatomas užsakymo pristatymas yra 2-3 darbo dienos, nepriklausomai nuo šalies.

Nėra mokesčių
Užsakymams siunčiamiems į Europos Sąjungą (Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipro Respublika, Čekija, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Vengrija, Airija, Italija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Švedija) nėra taikomi importo muitų mokesčiai.

Ar man reikės mokėti PVM ar kitus mokesčius?
Pateikus užsakymą garantuojame, kad mokėsite tiksliai tiek, kiek nurodyta jūsų sąskaitoje. Importo PVM ar kitų mokesčių mokėti nereikia, juos sumoka  „PELNUT LLC“.

TARPTAUTINIS PRISTATYMAS

Tarptautiniai užsakymai yra pristatomi “DHL” arba “FedEx” siuntų vežėjo. Užsakymai yra siunčiami tiesiai PELNUT LLC JAV sandėlio arba europos sandėlio.

Express pristatymas
Express pristatymas yra vežamas DHL arba FedEx įmonės. Numatomas užsakymo pristatymas yra 3-5 darbo dienos, nepriklausomai nuo šalies.

Muitai ir mokesčiai
Bet kokiam komerciniam importui, t. y. pirkiniams ne asmeniniam naudojimui, gali būti taikomi įvežimo reikalavimai ir taikomi importo muitai, vietos rinkliavos ir mokesčiai, taikomi šalies kurioje gyvenate į kurią yra siunčiamas užsakymas. Kreipkitės į vietinę muitinės įstaigą, kad sužinotumėte, ar yra kokių nors atleidimo nuo importo muitų ar mokesčių, skirtų prekėms, skirtoms asmeniniam naudojimui įsigyti.

Ar man reikės mokėti PVM ar kitus mokesčius?
Kai jūsų siunta pasieks jūsų šalies įvežimo uostą ir jeigu muitinė paskelbs, kad siunta turi būti įforminta ir išmuitinta, turėsite sumokėti importo PVM ira arba jūsų šalyje taikomus mokesčius.

Muitinės įforminimas
Muitinio įforminimo procedūros ir laikas įvairiose šalyse skiriasi. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietine muitinės ir pasienio apsaugos tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad muitinės formalumų atlikimo procesas gali užtrukti, ilgiau nei mūsų paskaičiuota pristatymo trukmė.

MOKĖJIMAS

Banko pervedimas
Įprastas pinigų pervediimas iš vieno banko į kitą. Apmokami pagal išankstinę sąskaitą faktūrą.

Mokėjimas banko kortele
Mokėjimus banko kortelėmis apdoroja Stripe. Inc Amerikos finansinių paslaugų teikėjas. Mokėjimai yra užšifruoti naudojant 3-D Secure tvirtaus klientų autentifikavimo sistemą, ratifikuotą pagal ES direktyvą (ES) 2018/389. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Tvirtas klientų autentifikavimas (SCA). Kortelės turėtojas privalo patvirtinti tapatybę savo banke ir duoti leidimą tokiam mokėjimui per savo elektroninę banko sąskaitą. Priimamos kortelės: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB, Dinners, Union Pay, išankstinio mokėjimo kortelės.

Mokėjimas pristatymo metu
Klientai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsakymą gali apmokėti grynaisiais arba banko kortele siuntos pristatymo metu VENIPAK vairuotojui. Kai atsiskaitoma grynaisiais reikalinga tiksli pinigų suma. Pažymime kad VENIPAK taiko siuntos apmokestinimo apribojimus, vieną siuntą galima apmokestinti iki 2000 Eur, šiai taisyklei išimčių nėra. Jeigu jūsų užsakymo suma viršyja 2000 Eur tuomet nebus galima jį apmokėti VENIPAK vairuotojui pristatymo metu, prašome rinktis kitą mokėjimo būdą.

Muitinės įforminimas
Muitinio įforminimo procedūros ir laikas įvairiose šalyse skiriasi. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietine muitinės ir pasienio apsaugos tarnyba. Atkreipkite dėmesį, kad muitinės formalumų atlikimo procesas gali užtrukti, ilgiau nei mūsų paskaičiuota pristatymo trukmė.

UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Prašymą atšaukti užsakymą galima pateikti tol kol jis nėra apdorotas. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir praneškite jeigu noorite atšaukti užsakymą. Lėšų grąžinimo politiką rasite priede „Garantija ir grąžinimas“.