Skip to main content

SIUNTIMAS [English tranaltion]

LIETUVA
DPD: Užsakymai Lietuvoje siunčiami su DPD, siuntos pristatomos per 1 darbo dieną.
DPD PRISTATYMAS ŠEŠTADIENĮ: Paslauga DPD savaitgalis. Užsakymo metu laukelyje “Jūsų Komentaras” palikite žinutę apie pageidaujamą pristatymą šeštadienį, jeigu užsakymą jau pateikėte susisiekite su klientu aptarnavimo specialistu ir apie tai praneškite.
EUROPOS SĄJUNGA
DPD: Užsakymai į Europos Sąjungos šalis siunčiami su DPD, siuntos pristatomos per 1-7 darbo dienas, priklausomai nuo gavejo šalies atstumo.
DHL: Pasirinktinai užsakymo metu galite rinktis greitesnį pristatymą su DHL Express, šiuo metodu siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas.

UŽSAKYMO APDOROJIMO TRUKMĖ

Užsakymai paprastai apdorojami per 1 darbo dieną ir išsiunčiami tą pačią dieną, jei užsakymas pateikiamas iki 14:00 valandos, užsakymą pateikus vėliau jis bus išsiūstas kitą darbo dieną.

ATSISKAITYMO BŪDAI

Kredito Kortle: Mokėjimai apdorojami Stripe mokėjimu sistema kurioje yra įdiegta 3D-Secure apsaugos technologija. Galimi Debeto ir Kredito kortelių tipai: Visa, Mastercard, American Express, Discover, JCB, Dinners, Union Pay, išankstinio apmokėjimo kortelės.
Atsiskaitymas pristatymo metu:
Klientai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos pristatymo metu gali atsiskaityti DPD kurjeriui, nepamirškite turėti tikslią pinigų sumą kai atvyks kurjeris arba patogiai atsiskaitykite banko kortele.
UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS
Kol jūsų užsakymas nebuvo išsiųstas, galite paprašyti atšaukti užsakymą. Susisiekite su mūsų klienų aptarnavimo komanda ir mes greitai atšaukimą užsakymą. Kreditine kortele mokėtus pinigus grąžinsime atgal į jūsų kortele.