Kontaktai

MŪSŲ ISTORIJA

ALTERNATYVA

„PELNUT LLC“ yra internetinė kompiuterinės technikos ir smulkios elektronikos parduotuvė taikanti tarpkontinentinę komercinę prekybą. Strategiškai reikšmingoje vietoje Amerikoje, Floridoje įsteigta įmonė glaudžiai bendradarbiauja su Šiaurės Amerikos technologijų pramonės lyderiais todėl įgauna konkurencinį pranašuma ir užtikrina greitą naujausių inovatyvių vakarietiškų technologijų prieinamumą. Ilgametės patirties ir glaudaus bendradarbiavimo su Amerikos ir Kanados technologijų gamintojais dėka galime pasiūlyti žemesnes prekių kainas vartotojui. Esame alternatyva nusistovėjusiam tradiciniam prekybos modeliui, skatiname konkurencija, pasirinkima. Dėl minėtų pranašumų “PELNUT” prekės kainoje nėra kartais net kelių perpardavėjų, taip pat distributorio (platintojo), kainos prieaugio, esamo tradicinio vietos perpardavėjo kainoje, dėl kurio ženkliai padidėja prekių kainos, todėl “PELNUT” klientai moka mažiau.

PRIVALUMAI

Mes didžiuojamės žinodami, kad pirkėjams bus suteikta kokybiška ir išsami informacija kuri padės priimti teisingus sprendimus perkant, tai dėl PELNUT parduotuvėje esančios išskirtinai išsamios informacijos apie prekes, plačios nuotraukų galerijos, ekspertų prekių apžvalgų, ir galimybės bendrauti, dalintis komentarais su kitais pirkėjais. Užsakymus pristatome iš Europos Sąjungoje esančių sandėlių su patikimais siuntų gabenimo partneriais, apie tai daugiau skaytykite siuntų pristatymas > , o mūsų parduodamos prekės turi tarptautines Gamintojo prekių garantijas > , o supaprastinta prekių grąžinimo tvarka ir galimybė atsiskaityti pristatymo metu suteiks pasitikėjimo apsipirkti. “PELNUT” klientų aptarnavimo komanda puikiai išmano savo darbą ir “IT” sritį todėl operatyviai suteiks pagalbą sprendžiant įvairias (įskaitant technines) problemas, renkantis tinkamą prekę vertinant jūsų darbinius, techninius poreikius, o dėl daugiaregioninės mūsų padėties yra pasiekiama beveik visą parą. Mes kruopšiai įgivendiname kasdienio kliento poreikius, kad apsipirkimo patirtis taptų viena lengva užduotis.

UŽDUOTYS

Mes tikime, kad tobula sandorio formulė yra kokybiškas klientų aptarnavimas ir apsipirkimo patirtis, ir ji prasideda nuo čia iki jūsų namų. Šiai užduočiai skiriame didžiausią prioritetą ir nuolatos stengiamės tai užtikrinti. Norime kad Jums ir visiems patiktų ir būtų malonu apsipirkti “PELNUT” parduotuvėje. Mes didžiuojamės savo darbu ir siekiame viršyti jūsų lūkesčius kiekvieną kartą, kai apsiperkate pas mus.

KONTAKTAI

EUROPOS SANDĖLIS
  • Kęstučio g. 4, Telšiai 87122, Lietuva
  • store@pelnut.com
  • +370 695 59 922 (Anglu, Lietuviu kalbantis personalas)
  • Pirmadienis-Penktadienis 9:00 – 17:00
  • Chat pokalbis 7-dinos per savaitę 9:00 – 22:00
ĮMONĖS DUOMENYS
  • PELNUT LLC
  • US Federalinis EIN numeris 35-2714607
  • 3901 NW 79TH AVE, MIAMI, FL 33166 US
  • support@pelnut.com
  • (323) 432 0932

KĄ SAKO ŽMONĖS

Pelnut
5.0
powered by Facebook
Labai geras aptarnavimas, bei problemu sprendimas! Rekomenduoju! 🙂
Puikus aptarnavimas ir pagalba perkant Pelnut LLC . Ačiū. Didžiausios rekomendacijos. 🙂
Pelnut Team has an excellent customer service with great selection of notebooka to choose from.
Personally, I have purchased the Dell XPS 15 9510 artic white model. It is a dream come true.
I highly recommed PELNUT LLC for their helpful, kind and reliable customer service and fast shipping option.
Thank you ever so much for their help and work.
Martynas KungysMartynas Kungys
07:12 05 Oct 22
Greitas pristatymas, kokybiškas support'as, gera kaina, tačiau aiškiai ir ryškiai nebuvo paminėta, kad įkroviklio kištukas yra US , o ne EU. Teko gaišti laiką ieškant, kur jį isigyti. Vertinu 8/10.
Elina KolesnikovaElina Kolesnikova
06:35 15 Apr 22
Dziaugiuosi atradusi sia imone. Pirkau Dell Inspiron, kaip dovana, pergyvenau del to, kad kainos gerokai zemesnes bei imone nera registruota Lietuvoje - taciau kompiuteriu esame visiskai patenkinti, o aptarnavimas auksciausio lygio! Saunus zmones dirba Pelnut! Aciu.
Ilona TrilikauskieneIlona Trilikauskiene
14:51 18 Jan 22
Viskas greitai, aiškiai ir tiksliai. Jokiu nesusipratimų. Fantastika! Sekmės jums ir ačiū!
Pablo BelousPablo Belous
19:44 22 Nov 21
Tikrai iš pradžių buvo abejonių, įmonė Toronte, banko sąskaita ne Lietuvoj.. , bet viskas ok, kompiuteris atkeliavo sutartu laiku, tarptautinė garantija, kaina puiki.
Mantas JonaitisMantas Jonaitis
12:56 16 Sep 21
Greitas pristatymas. Malonus bendravimas su kliantais.
Ko gero pats geriausias klientų aptarnavimas kokį esu sutikęs. Puikios kainos taip pat labai padeda. Ačiū Jums!
Ron HarperRon Harper
07:26 23 Jun 21
frankly speaking there were doubts as facebook is the only place they have reviews, nevertheless purchase went perfectly. strange how they are not widely known, it was quite difficult to find them in the first place. highly recommended!
Saulius PeciulevičiusSaulius Peciulevičius
18:36 24 Feb 21
Labai greitas pristatymas, mandagus aptarnavimas.
Edgaras ApalainisEdgaras Apalainis
19:55 19 Feb 21
Labai konkurencigos kainos, puikiai dirba klientų aptarnavimas.
Likau patenkintas 🙂
Savas SavasSavas Savas
13:31 17 Feb 21
Puikus aptarnavimas, pakonsultavo ir padėjo nuspręsti kas man reikalinga, pristatymas labai greitas, jau kita diena jis buvo pas mane 😃tikrai rekomenduoju, ne tik geriausia kaina pasiūlė, bet ir geriausias aptarnavimas!
Šiaudkulytė RasaŠiaudkulytė Rasa
10:04 04 Feb 21
Dėkoju už operatyvumą. Pasiūlymas atitiko kokybės ir kainos santykį.💯 Šaunuoliai. Sėkmės darbuose. 👍
Ing LizIng Liz
10:22 08 Jan 21
Puikiai, tiesiog rekomenduoju!!! Kompiuteris pranoko lukescius, kaina labai gera. Personalo komunikacija kosmine!!! Iskart suprato ko ir uz kiek noriu, kantriai susirasinejo ir atsake i visus klausimus 🙂 Pasiulymai argumentuoti, issamus. Sekmes darbuose.
Jurgita UrbutyteJurgita Urbutyte
12:23 31 Dec 20
I bought a computer Dell XPS 13 9300 in November and so far everything works perfectly. I had unfortunate experience with Dell XPS 13 purchase from different company before and was a bit afraid to buy it again thought I was assured by this company staff of the service quality and promised to help if anything goes wrong. Though company already provide competitive prices they came up with additional discount as Black Friday deal and delivered the purchase in a day. Also, I found communication friendly and response fast. Highly recommended!

Lapkritį įsigijau Dell XPS 13 9300 ir iki šiol jis puikiai veikia. Ankščiau buvau nesėkmingai įsigijusi Dell XPS 13 iš kitos įmonės, todėl truputį bijojau dar kartą rizikuoti, tačiau šios įmonės darbuotojas mane patikino serviso kokybe ir pažadėjo padėti, jei kažkas neveiktų. Nors kainos ir taip konkurencingos, man buvo suteikta papildoma nuolaida prieš „Juodąjį penktadienį“, ir kompiuteris pristatytas per dieną. Bendravimas – draugiškas, atsakymai – greiti. Labai rekomenduoju!
Rolandas PetrauskasRolandas Petrauskas
09:25 27 Nov 20
Atrodo, kad PELNUT daro tai, ką ir sako. Kainos neįtikėtinai mažos, lyg pastoviai pas juos black friday. Bendravimas paprastas ir malonus. Nors prieš perkant buvo abejonė, nes nežinomas pardavėjas. Bet užsakiau apie 12 valandą, tai už pusvalandžio išsiuntė- spėjo į tos pačios dienos siuntų surinkimą! Apmokėjimas kurjeriui- irgi kažkaip ramiau, nes pardavėjas, kaip ir sakiau mažai žinomas. Tai vienžo rekomenduoju!
Sonata ŠvedkauskėSonata Švedkauskė
09:37 24 Nov 20
I bought a computer DELL XPS 15 and I am very satisfied not only with the computer, but also with the service staff who helped to choose the right computer, quickly and professionally consulted with all nedded questions ! I really highly recommend for the good and competitive prices, and also for the professionals who know their job perfectly ! 💯😊

pirkau kompiuterį DELL XPS 15 ir esu labai patenkinta ne tik kompiuteriu, bet ir aptarnaujančiu personalu, kurie padėjo išsirinkti tinkamą kompiuterį, greitai ir profesionaliai konsultavo rūpimais klausimais ! Tikrai labai rekomenduoju ir dėl gerų bei konkurencingų kainų, ir dėl puikiai savo darbą išmanančių profesionalų ! 💯😊
Marina ZubrickajaMarina Zubrickaja
17:32 07 Nov 20
Labai profesionalus, malonus aptarnavimas.Likau labai patenkinta ir manau,kad dar ne kartą apsilankysiu,
rekomenduoju ir kitiems.
Jevgenij BorodkoJevgenij Borodko
07:06 07 Nov 20
Likau maloniai nustebintas ant kiek yra neįprastas požiūris į klientą. Puikus aptarvimas, profisionalumas, labai gera konkurencingą kainą. Likau visiškai patenkintas ir labai dėkingas suteiktomis paslaugomis. Tikrai nuoširdžiai visiems rekomenduoju. 🙂
Paulius UžusenisPaulius Užusenis
10:31 06 Aug 20
Only here I managed to find XPS 15 model which was sold out in Lithuania almost entirely. And for a lower price!
There's been a minor delivery delay due to current lockdown, but it resulted in free delivery and bonus laptop case!
Highly recommend 👍
Julija GarnytėJulija Garnytė
07:21 08 Jun 20
Amazing services, helped with all the questions and even solved the problems with computer after purchase. Highly recommend!
//
Puikus ir greitas aptarnavimas, greitas užsakymo įvykdymas, platus ir kokybiškas prekių pasirinkimas. Komanda padėjo ne tik išsirinkti geriausią prekę, bet ir sutvarkė visas atsiradusias problemas. Patys geriausi atsiliepimai!
Dmitrij SobolevDmitrij Sobolev
08:00 15 May 20
Rekomendoju , padejo ne viena karta . Tikrai geri profesianalus darbotojai . Aciu jum uz jusu darba .
Got the Inspiron 7570, really good laptop and the price was neat. Really cheaper than any other laptop of its specs in Greece. If you are in Europe you can definitely trust these guys. Customer support was quick to respond and always helpful. I was really lucky, since I found out about them really randomly in Google. Best random thing that happend to me that month!
Titas KurtinaitisTitas Kurtinaitis
09:17 04 Feb 20
Had doubts at first because of unknown name and low prices. Although, they gave the required info and took all possible actions to disperse my doubts. Happy with my dell XPS so far. There was a minor issue with windows version, shop stated windows pro, but the computer had windows home. But in a few days, they send me a windows pro key for free and resolved this minor issue. Highly recommend.
Rokas LakštauskasRokas Lakštauskas
12:04 11 Jan 20
Great service, client support responds fast and answers all questions. Price for my XPS 15 was amazing compared to other Lithuanian laptop providers. Delivery to home in two days was also nice. 👍
Karolina SongailėKarolina Songailė
07:23 04 Dec 19
Puiki komunikacija, malonus, tikslus ir aiškus aptarnavimas. Greitai suorganizuotas pristatymas ir suderinta "prieinama kaina". Esu labai patenkinta, su tokiais pardavėjais malonu turėti reikalų 🙂 rekomenduoju!
Julia AbramovaJulia Abramova
14:36 03 Dec 19
Puikus aptarnavimas. Pateikė individualų pasiūlymą prekei, kurios tuo metu neturėjo savo parduotuvėje, ir operatyviai suorganizavo pristatymą, tad už priimtiną kainą įsigijau tai, ko man reikėjo. Labai patenkinta.
Gediminas UkanisGediminas Ukanis
15:10 08 Nov 19
Geros prekės, geras aptarnavimas, patikima parduotuvė!
Monika GlobytėMonika Globytė
14:34 08 Nov 19
Puikus aptarnavimas, kokybe ir profesionalumas auksto lygio. Aciu!
Julijus KerysJulijus Kerys
21:17 30 Oct 19
Puiki patirtis, kai kurių laptopų super kainos, o su docking station pakliuvo truputis broko, tai labai draugiškai padarė keitimą. Komunikacija ir požiūris į klientą kaip ir turėtų būti.
Norbert CybulskiNorbert Cybulski
11:33 24 Oct 19
Nuostabi internetinė parduotuvė, konsultantas mandagiai atsakė į visus klausimus. Pristatymas užtruko šiek tiek ilgiau nei tikėjausi , tačiau apskritai esu labai patenkintas.
Ali BaysoyAli Baysoy
14:16 07 Oct 19
The only place it sells is the Dell Xps 7590 64 GB RAM Laptop in Lithuania. It was wonderful, friendly communication. Ačiū so much for everything 🙂
Giorge FredrichGiorge Fredrich
14:43 02 Oct 19
Did not buy YET, but the guy/girl I was chatting with was really nice and oriented towards helping me with the local issue. My account might seem sketchy/fake but its just an old account i used for games, so please don't hesitate to talk or even buy from PELNUT. Liked it so far. If I'll buy an XPS15 will update this post!
Tom KaTom Ka
16:36 12 Jul 19
Aciu komandai , greitas profesionalus aptarnavimas A++
Lukas ZagurskasLukas Zagurskas
12:20 13 Jun 19
Puikus ir greitas klientu aptarnavimas, zemos prekiu kainos!👍🏻
Arvydas BaliukonisArvydas Baliukonis
19:57 03 Jun 19
Great offers and professional service. Thank you!
Skaidrius JuškaSkaidrius Juška
08:34 30 May 19
Dėmesys, rūpestis - šių dalykų jums netrūksta. Ačiū 🙂
Andrejus AndrAndrejus Andr
07:52 22 May 19
Gavau naujutėlį kompiuterį už US kainą, Lietuvoje dabar tokį kompiuterį siūlo 30% brangiau ! Kompiuteris pristatytas laiku, ir komunikaciją su pardavėjų paprasta ir greita. Sėkmės PELNUT ir jo kolektyvui !
Regina VingienėRegina Vingienė
19:26 26 Mar 19
Puikus aptarnavimas, profesionali konsultacija. Įgyta prekė patenkino mano lūkesčius. Rekomenduoju.
Tomas LegacyTomas Legacy
12:07 23 Feb 19
Labai operatyviai suprganizavo pristatymą, puiki komunikacija ir orientacija į klientą. Ačiū!
Žydrūnas JurgelionisŽydrūnas Jurgelionis
06:42 21 Feb 19
Greita komunikacija. Aukščiausio lygio aptarnavimas!
Algirdas KazimierasAlgirdas Kazimieras
10:46 18 Jan 19
Puikiai patarė. Panašu, kad žino ką daro.
js_loader