Skip to main content

GRĄŽINIMAS

Grąžinimas galimas prekėms įsigytoms tiesiogiai iš „Pelnut” parduotuvės per 14-dienų nuo tos dienos kai gaunate prekes.


KAIP GRĄŽINTI

1. Gaukite grąžinimo forma

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, atsiūsime jums prekių grąžinimo forma ir grąžinimo (RMA) numerį.

2. Paruoškite grąžinimo forma

Užpildykite prekių grąžinimo forma tada nukirpkite apatinę jos dalį ir įdėkite kartu su prekėmis kurias norite grąžinti. Viską saugiai supakuokite taip, kaip gavote iš pardavėjo, išsaugant visas originalias pakuotes.

3. Vairuotojas paima siunta

Iškviesime vairuotoja, kuris atvyks jums patogiu nurodytu laiku ir adresu, ir paims siuntą. Pasirinktinai siuntą galite pristatyti į artimiausią paštomato dėžutę, pateiktą grąžinimo instrukcijose.

4. Siuntos paėmimas

Jei už prekes mokėjote kortele pinigus grąžinsime atgal į tą pačią kortelę. Pinigų įskaitymas jūsų banke truks iki 3 darbo dienų. Jei mokėjote grynaisiais pristatymo vairuotojui, atliksime tiesioginį pinigų pervedimą į jūsų pateiktą banko sąskaitą.


GRĄŽINIMAS NEGALIOJA
Individualizuotiems užsakymams, kurie yra iš anksto pagaminti arba parengti pagal individualų pirkėjo pasirinkimą ar sprendimą arba prekėms kurios yra pritaikytos pirkėjo asmeniniam naudojimui.
Pakuojamoms prekėms, kurios buvo išpakuotos ir sandarinimo etiketės buvo pažeistos, arba atidarytos po pristatymo.
Produktai įsigyti iš perpardavėjų, o ne pelnut.com tiesiogiai.
Skaitmeninio turinio prekėms.

GRĄŽINIMO IŠLAIDOS
Jei užsakymo grąžinimo priežastis nėra „Pelnut“ klaidos priežastis, pristatymo išlaidos negrąžinamos, o siuntos surinkimas taip pat kainuos. Jei užsakymo grąžinimas yra „Pelnut“ klaidos rezultatas, siuntimas atgal jums nieko nekainuos, mes taip pat grąžinsime pirminio siuntimo išlaidas.

 

GARANTIJA

Kiekvienas „Pelnut“ parduodamas prekės ženklo produktas turi individualiai paties gamintojo suteikiama 12 mėnesių įrangos garantijos planą, kurį reglamentuoja individualaus gamintojo taikomos garntijos aptarnavimo taisyklės, sąlygos ir apribojimai pvz., sandėliavimo laikas, aptarnavimo vietos. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite konkretaus gamintojo garantijos sąlygas. Pavyzdžiui, „Dell“ prekių garantijos aptarnavimo paslauga yra prieinama visame pasaulyje, Lietuvoje aptarnaujama UAB Servisa ICT, UAB Atea ir kitų servisų, nes „Dell” tarptautinės grantijos planas užtikrina kad klientams prekių garantijos aptarnavimo paslauga būtu galima gauti tiek namuose tiek už savo šalies ribų. Tam tikri gamintojų prekės ženklai, pvz., „Dell“, siūlo galimybę pratęsti garantiją bet kuriuo pasirinktu laiku per visą 12 mėnesių laikotarpį, ir net jai pasibaigus, daugiau informacijos apie gamintojo garantijos pratesima arba užsakyma susisiekite su „Pelnut“ klientų aptarnavimo komanda.

„PELNUT“ apdraudžia prekes nuo materialinių ir techninių gedimų ir eksplotavimo metu atsiradusių defektu taikydami atskirą 24 mėnesių nuo-duru-iki-duru garantijos planą įforminta garantijos pase. „Pelnut“ ištaiso ar pakeičia parduodamus gaminius paveiktus sugedusių dalių ar esant nekokybiškoms medžiagos jeigu jie neveikia taip, kaip aprašyta gamintojo instrukcijoje. Ši garantija taikoma tik gaminio taisymui ar pakeitimui. Jokiomis aplinkybėmis ši garantija netaikoma atvejams, kai produktas yra sugadintas dėl naudojimo, kuriam jis nebuvo skirtas, netinkamo naudojimo, savarankiško įrenginio ardymo arba modifikavimo, neatsargumo, avarijos ar klastojimo atvėju. „Pelnut“ jokiu atveju neatsako už bet kokius netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius ar prarastą pelną, atsiradusius šiam produktui ar susijusius su juo, jo veikimą ar pažeidimą, net jei „Pelnut“ buvo pranešta apie to galimybę. „Pelnut“ atsakomybė klientui, jei tokia yra, jokiu būdu neturi viršyti pirkimo kainos. Ši garantija netaikoma savaiminiam nusidėvėjimui ar žalai sukeltai tretiesiems įrenginiams atsiradusiems dėl šio produkto. Bet kokie pažadai reklaminiai, tiesioginiai ar netiesioginiai, prieštaringi arba papildomi prie šios garantijos yra neteisėti ir neprivalomi „Pelnut“ vykdymui.

Tuo atveju, kai „Pelnut“ savo nuožiūra nustato, kad prekės turi medžiagų ar dalių defektų ir paprastai neatitinka paskelbtų specifikacijų, esant normaliam naudojimui, tiek, kiek jums priklauso prekės, ir tik ribotam garantiniam laikotarpiui ir laikantis šiame susitarime nurodytų sąlygų ir išimčių, „Pelnut“ savo nuožiūra arba: (1) taiso arba pakeičia prekes naujomis arba gamintojo atnaujintomis prekėmis, kurių talpa ir funkcijos yra vienodos arba didesnės; arba (2) grąžina tuometinę prekės rinkos vertę tuo metu, kai garantinis reikalavimas pateikiamas „Pelnut“, jei „Pelnut negali pataisyti ar pakeisti gaminio kitu. Keitimo atvėju, „Pelnut“ prekes gali pakeisti anksčiau naudotomis ar gamintojo atnaujintomis prekėmis atitinkančiomis ankstesnes specifikacijas. Remontuotų ir pakeistų prekių garantinis laikotarpis nebus pratęstas, bet bus taikomas likęs garantinio laikotarpio terminas. Jei diagnozės metu nenustatysime jokių sutrikimų, jūsų produktas bus išsiųstas jums atgal. Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.

KAIP PASINAUDOTI „PELNUT” GARANTIJA

1. Užpildykite garantijos formą

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas “Garantijos Autorizavimo” (GA) numeris ir pranešimo formą, kurią užpildykite.

2. Parenkite siuntą

Įdėkite užpildyta garantijos formą kartu su preke, kurią norite grąžinti, tada viską saugiai supakuokite į tinkamą dėžutę, pvz. tą kurią gavote iš „Pelnut“.

3. Siuntos paėmimas

Kurjeris atvyks paimtiu siuntos kurią paruošėte.

4. Remontas ir Grąžinimas

„Pelnut“ sutaisys arba pakeis jūsų prekes ir išsiųs juos atgal.

Pasinaudoti PELNUT” serviso paslauga yra labai paprasta. Klientu aptarnavimo telefonu arba el.laišku trumpai apibūdinate prekės veikimo sutrikimus ir nurodote užsakymo numerį. Mūsu komanda reaguaja greitai ir su jumis pradeda derinti planuojama vairuotojo atvykimo laika paimti prekiu, kaip jas supakuoti, kokia numatoma serviso darbų trukmė ir visa kita naudinga informacija. Viska suderinus atsiunčiame serviso darbų važtaraštį ir vairuotoja numatytu laiku. Servisa atlieka PELNUT” komandos aukštos kvalifikacijos techinkai Telšiuose, o pati paslauga vykdoma nuo duru iki duru pagrindu. Prekes paimame atsiūsdami savo vairuotoja, o mūsu technikams atlikus darbus jas gražiname atgal tokiu pačiu keliu.

GARANTIJOS TAISYKLĖS
Vartotojas privalo saugoti pirkimo įrodymą liudijantį dokumentą visą garantijos laikotarpį.
Garantinis laikotarpis galioja nuo prekės įsigijimo datos.
Ši garantija taikoma tik materialinėms žaliavų ir detalių gedimams, atsiradusiems gaminio naudojimo metu.

GARANTIJA NEGALIOJA
Prekėms, kurios yra fiziškai pažeistos ar turi ardymo žymių;
Prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
Prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
Prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais ar saugos lipdukais;
Prekėms, kurios yra sugadintos dėl kitų trečiųjų šalių produktų, įskaitant programinę įrangą;
Kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus, gaisro, potvynio ir pan.), ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (karštis, į įrenginio vidų patekę skysčiai, aplinkos drėgmė, viršyta įtampa ir kt.);
Pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos, čekio, lizingo sutarties);
Gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;
Susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, klavietūra ir t.t.);
Informacijai, saugomai informacijos nešikliuose;
Operacinėms sistemoms, ar kitai programinei įrangai;

ADMINISTRACINIS MOKESTIS
„Pelnut“ gali pritaykyti administravimo mokestį prekėms pateiktoms garantiniam aptarnavimui, jei yra pažeistos sutarties salygos, jos buvo sugadintos, modifikuotos, klastotos, pakeistos, paveiktos netinkamo naudojimo.