Skip to main content

GRĄŽINIMAS

Grąžinimas galimas prekėms įsigytoms tiesiogiai iš Pelnut svetainės per 7 dienas nuo pirkimo datos. Grąžinimo laikotarpis prasideda nuo tos dienos kai gaunate prekes.


[spacer height=”14px” id=”9″]KAIP GRĄŽINTI

1. Gaukite RMA numerį

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas prekės grąžinimo (RMA) numeris.

2. Parengkite grąžinimo formą

Įrašykite suteiktą RMA numerį ir kodą, kuris geriausiai paaiškina, prekių grąžinimo priežastį į grąžinimo formą, kurią gavote kartu su preke.

3. Paruoškite siunta

Nukirpkite grąžinimo formos apatinę dalį ir įdėkite ją kartu su preke (-ėmis), kurią (-ias) norite grąžinti, tada viską saugiai supakuokite į tinkamą dėžutę, pvz. tą kurią gavote iš Pelnut.

4. Siuntos paėmimas

Kurjeris atvyks paimtiu siuntos kurią paruošėte.

[spacer height=”14px” id=”9″]PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Mokėjimai už kuriuos buvo atsiskaitoma Banko kortele yra grąžinami atgal į tą pačią kortelę iš kurios mokėjote užsakymo metu, pinigų įskaitymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Jeigu mokėjote kurjeriui pristatymo metu tuomet atliksime bankini pinigų pervedimą į jūsų nurodyta banko sąskaitą.
[spacer height=”14px” id=”9″]GRĄŽINIMAS NEGALIOJA
Individualizuotiems užsakymams, kurie yra iš anksto pagaminti arba parengti pagal individualų pirkėjo pasirinkimą ar sprendimą arba prekėms kurios yra pritaikytos pirkėjo asmeniniam naudojimui.
Pakuojamiems daiktams, kurie buvo išpakuoti ir sandarinimo etiketės buvo pažeistos, arba atidaryti po pristatymo.
Produktai įsigyti iš perpardavėjų, o ne pelnut.com tiesiogiai.
Skaitmeninio turinio prekėms.
[spacer height=”14px” id=”9″]GRĄŽINIMO IŠLAIDOS
Siuntimo išlaidos patirtos užsakymo metu yra taip pat grąžinamos atgal, o siuntimo išlaidos atgal jums nieko nekainuos. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda grąžinimo užregistravimui pelnut.com/kontaktai

Jei grąžinimo priežastis nėra Pelnut klaidos rezultatas siuntimo išlaidos patirtos užsakymo metu nebus grąžinamos, taip pat siuntimo išlaidos atgal bus išskaičiuotos iš bendros sumos mokėtos užsakymo metu.

[spacer height=”12px” id=”12″]GARANTIJA

PELNUT apdraudžia prekes nuo materialinių ir techninių gedimų 24 mėnesių technine garantija. Pelnut ištaiso ar pakeičia parduodamus gaminius paveiktus sugedusių dalių ar esant nekokybiškoms medžiagos jeigu jie neveikia taip, kaip aprašyta gamintojo instrukcijoje. Ši garantija taikoma tik gaminio taisymui ar pakeitimui. Jokiomis aplinkybėmis ši garantija netaikoma atvejams, kai produktas yra sugadintas dėl naudojimo, kuriam jis nebuvo skirtas, netinkamo naudojimo, savarankiško įrenginio ardymo arba modifikavimo, neatsargumo, avarijos ar klastojimo atvėju. Pelnut jokiu atveju neatsako už bet kokius netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius ar prarastą pelną, atsiradusius šiam produktui ar susijusius su juo, jo veikimą ar pažeidimą, net jei Pelnut buvo pranešta apie to galimybę. Pelnut atsakomybė klientui, jei tokia yra, jokiu būdu neturi viršyti pirkimo kainos. Ši garantija netaikoma savaiminiam nusidėvėjimui ar žalai sukeltai tretiesiems įrenginiams atsiradusiems dėl šio produkto. Bet kokie pažadai reklaminiai, tiesioginiai ar netiesioginiai, prieštaringi arba papildomi prie šios garantijos yra neteisėti ir neprivalomi Pelnut vykdymui.

Tuo atveju, kai Pelnut savo nuožiūra nustato, kad prekės turi medžiagų ar dalių defektų ir paprastai neatitinka paskelbtų specifikacijų, esant normaliam naudojimui, tiek, kiek jums priklauso prekės, ir tik ribotam garantiniam laikotarpiui ir laikantis šiame susitarime nurodytų sąlygų ir išimčių, Pelnut savo nuožiūra arba: (1) taiso arba pakeičia prekes naujomis arba gamintojo atnaujintomis prekėmis, kurių talpa ir funkcijos yra vienodos arba didesnės; arba (2) grąžina tuometinę prekės rinkos vertę tuo metu, kai garantinis reikalavimas pateikiamas Pelnut, jei Pelnut negali pataisyti ar pakeisti gaminio kitu. Keitimo atvėju, Pelnut prekes gali pakeisti anksčiau naudotomis ar gamintojo atnaujintomis prekėmis atitinkančiomis ankstesnes specifikacijas. Remontuotų ir pakeistų prekių garantinis laikotarpis nebus pratęstas, bet bus taikomas likęs garantinio laikotarpio terminas. Jei diagnozės metu nenustatysime jokių sutrikimų, jūsų produktas bus išsiųstas jums atgal. Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.

[spacer height=”14px” id=”9″]KAIP PASINAUDOTI GARANTIJA

1. Užpildykite garantijos formą

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas “Garantijos Autorizavimo” (GA) numeris ir pranešimo formą, kurią užpildykite.

2. Parenkite siuntą

Įdėkite užpildyta garantijos formą kartu su preke, kurią norite grąžinti, tada viską saugiai supakuokite į tinkamą dėžutę, pvz. tą kurią gavote iš Pelnut.

3. Siuntos paėmimas

Kurjeris atvyks paimtiu siuntos kurią paruošėte.

4. Remontas ir Grąžinimas

Pelnut sutaisys arba pakeis jūsų prekes ir išsiųs juos atgal.

[spacer height=”14px” id=”9″]GARANTIJOS TAISYKLĖS
Vartotojas privalo saugoti pirkimo įrodymą liudijantį dokumentą visą garantijos laikotarpį.
Garantinis laikotarpis galioja nuo prekės įsigijimo datos.
Ši garantija taikoma tik materialinėms žaliavų ir detalių gedimams, atsiradusiems gaminio naudojimo metu.
[spacer height=”14px” id=”9″]GARANTIJA NEGALIOJA
Prekėms, kurios yra fiziškai pažeistos ar turi ardymo žymių.
Prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
Prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
Prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais ar saugos lipdukais;
Prekėms, kurios yra sugadintos dėl kitų trečiųjų šalių produktų, įskaitant programinę įrangą.
Kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus, gaisro, potvynio ir pan.), ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (karštis, į įrenginio vidų patekę skysčiai, aplinkos drėgmė, viršyta įtampa ir kt.);
Pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos, čekio, lizingo sutarties);
Gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;
Susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, klavietūra ir t.t.);
Informacijai, saugomai informacijos nešikliuose;
Operacinėms sistemoms, ar kitai programinei įrangai.
[spacer height=”14px” id=”9″]ADMINISTRACINIS MOKESTIS

Pelnut gali pritaykyti administravimo mokestį, lygų 20 EUR prekėms pateiktoms garantiniam autorizavimui, jei prekės pažeidė sutarties nuostatus ir arba yra sugadintos, buvo modifikuotos, klastotos, pakeistos, paveiktos netinkamo naudojimo.