Skip to main content

GRĄŽINIMAS [Eenglish translation]

Grąžinimas galimas prekėms įsigytoms tiesiogiai iš Pelnut svetainės per 7 dienas po pradinės pirkimo datos. Grąžinimo laikotarpis prasideda nuo tos dienos kai gaunate prekes.
KAIP GRĄŽINTI
Gaukite RMA numerį: susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas prekės grąžinimo (RMA) numeris.
Parengkite grąžinimo formą: užpildykite grąžinimo formą, kurią gavote kartu su įsigytomis prekemis arba paprašykite klientų aptarnavimo specialisto kad jums ją atsiūstų ir atspausdinkite grąžinimo formą patys.
Supakuokite daigtus: Užpildę “Grąžinimo lapelis” dalį nukirpkite ją ir kartu idėkite su daiktu, kurį-(iuos) norite grąžinti į dėžę, pvz., Tą, kurią gavote iš mūsų.
Paruoškite siunta: saugiai įpakuokite prekes į kartoninę dėžę, pvz., Tą, kurią gavote iš mūsų ir laukite, kol atvyks kurjeris.
PINIGŲ GRĄŽINIMAS
Kreditine kortele mokėtus pinigus grąžinsime atgal į jūsų kortelę, pinigų įskaitymas gali užtrukti iki 3 darbo dienų. Jeigu mokėjote kurjeriui pristatymo metu tuomet atliksime bankini pavedimą į jūsų nurodyta banko saskaita.
GRĄŽINIMAS NEGALIOJA
Individualizuotiems užsakymams, kurie yra iš anksto pagaminti arba parengti pagal individualų pirkėjo pasirinkimą ar sprendimą arba prekėms kurios yra pritaikytos pirkėjo asmeniniam naudojimui.
Pakuojamiems daiktams, kurie buvo išpakuoti ir sandarinimo etiketės buvo pažeistos, arba atidaryti po pristatymo.
Produktai įsigyti iš perpardavėjų, o ne pelnut.com tiesiogiai.
Skaitmeninio turinio prekėms.
Juridiniams asmenims.
GRĄŽINIMO IŠLAIDOS
Išlaidos patirtos pirminio užsakymo metu bus sugrąžintos taip pat siuntimo išlaidos atgal jums nieko nekainuos.

Jei grąžinimo priežastis nėra Pelnut klaidos rezultatas siuntimo išlaidos patirtos užsakymo metu nebus grąžinamos, taip pat siuntimo išlaidos atgal bus išskaičiuotos iš bendros sumos mokėtos užsakymo metu.

GARANTIJA

PELNUT apdraudžia prekes nuo materialinių ir techninių gedimų aštuoniolikos mėnesių technine garantija. Pelnut ištaiso ar pakeičia parduodamus gaminius paveiktus sugedusių dalių ar esant nekokybiškoms medžiagos jeigu jie neveikia taip, kaip aprašyta gamintojo instrukcijoje. Ši garantija taikoma tik gaminio taisymui ar pakeitimui. Ši garantija taikoma tik pradiniam pirkėjui. Jokiomis aplinkybėmis ši garantija netaikoma atvejams, kai produktas yra sugadintas dėl naudojimo, kuriam jis nebuvo skirtas, netinkamo naudojimo, savarankiško įrenginio ardymo arba modifikavimo, neatsargumo, avarijos ar klastojimo atvėju. Pelnut jokiu atveju neatsako už bet kokius netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius ar prarastą pelną, atsiradusius šiam produktui ar susijusius su juo, jo veikimą ar pažeidimą, net jei Pelnut buvo pranešta apie to galimybę. Pelnut atsakomybė klientui, jei tokia yra, jokiu būdu neturi viršyti pirkimo kainos. Ši garantija netaikoma savaiminiam nusidėvėjimui ar žalai sukeltai tretiesiems įrenginiams atsiradusiems dėl šio produkto. Bet kokie pažadai reklaminiai, tiesioginiai ar netiesioginiai, prieštaringi arba papildomi prie šios garantijos yra neteisėti ir neprivalomi Pelnut vykdymui.

Tuo atveju, kai Pelnut savo nuožiūra nustato, kad prekės turi medžiagų ar dalių defektų ir paprastai neatitinka paskelbtų specifikacijų, esant normaliam naudojimui, tiek, kiek jums priklauso prekės, ir tik ribotam garantiniam laikotarpiui ir laikantis šiame susitarime nurodytų sąlygų ir išimčių, Pelnut savo nuožiūra arba: (1) taiso arba pakeičia prekes naujomis arba gamintojo atnaujintomis prekėmis, kurių talpa ir funkcijos yra vienodos arba didesnės; arba (2) grąžina tuometinę prekės rinkos vertę tuo metu, kai garantinis reikalavimas pateikiamas Pelnut, jei Pelnut negali pataisyti ar pakeisti gaminio kitu. Keitimo atvėju, Pelnut prekes gali pakeisti anksčiau naudotomis ar gamintojo atnaujintomis prekėmis atitinkančiomis ankstesnes specifikacijas. Remontuotų ir pakeistų prekių garantinis laikotarpis nebus pratęstas, bet bus taikomas likęs garantinio laikotarpio terminas. Grąžinamas Produkto pakeitimo paslauga nebus atsiųsta jums. Jei diagnozės metu nenustatysime jokių sutrikimų, jūsų produktas bus išsiųstas jums atgal. Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos. Ši garantija suteikiama tik Jums ir ji negali būti perduodama ar perleidžiama.
KAIP PASINAUDOTI GARANTIJA
• Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas “Garantijos Prekių Autorizavimo” (GPA) numeris.
• Atsisiūskite ir užpildykite garantjos prekių pranešimo formą (GPPF).
• Užpildyta garantjos prekių pranešimo formą ir garantinį pasą kartu su preke -(ėmis), kurią norite pateikti garantiniam aptarnavimui saugiai supakuokite siuntimui.
• Mes išsikviesime kurjerį, kuris paims jūsų siuntą.
• Pelnut pakeis arba sutaisys pranešime pateiktas prekes ir išsiūs jas atgal jums su pristatymo kurjeriu.
GARANTIJOS TAISYKLĖS
Vartotojas privalo saugoti pirkimo įrodymą liudijantį dokumentą visą garantijos laikotarpį.
Garantinis laikotarpis galioja nuo prekės įsigijimo datos.
Ši garantija taikoma tik materialinėms žaliavų ir detalių gedimams, atsiradusiems gaminio naudojimo metu.
GARANTIJA NEGALIOJA
Prekėms, kurios yra fiziškai pažeistos ar turi ardymo žymių.
Prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
Prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
Prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais ar saugos lipdukais;
Prekėms, kurios yra sugadintos dėl kitų trečiųjų šalių produktų, įskaitant programinę įrangą.
Kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus, gaisro, potvynio ir pan.), ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (karštis, į įrenginio vidų patekę skysčiai, aplinkos drėgmė, viršyta įtampa ir kt.);
Pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos, čekio, lizingo sutarties);
Gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;
Susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, klavietūra ir t.t.);
Informacijai, saugomai informacijos nešikliuose;
Operacinėms sistemoms, ar kitai programinei įrangai.
ADMINISTRACINIS MOKESTIS

Pelnut gali pritaykyti administravimo mokestį, lygų 20 EUR prekėms pateiktoms garantiniam autorizavimui, jei prekės pažeidė sutarties nuostatus ir arba yra sugadintos, buvo modifikuotos, klastotos, pakeistos, paveiktos netinkamo naudojimo.