Garantija Prekiu Grazinimas

GRĄŽINIMAS

Grąžinimas galimas prekėms įsigytoms tiesiogiai iš „Pelnut” parduotuvės per 14-dienų nuo tos dienos kai gaunate prekes.

Return_item_guide@Pelnut

GRĄŽINIMO PROCESAS

1. Gaukite grąžinimo forma

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, atsiūsime jums prekių grąžinimo forma ir grąžinimo (RMA) numerį.

2. Paruoškite grąžinimo forma

Užpildykite prekių grąžinimo forma tada nukirpkite apatinę jos dalį ir įdėkite kartu su prekėmis kurias norite grąžinti. Viską saugiai supakuokite taip, kaip gavote iš pardavėjo, išsaugant visas originalias pakuotes.

3. Vairuotojas paima siunta

Iškviesime vairuotoja, kuris atvyks jums patogiu nurodytu laiku ir adresu, ir paims siuntą. Pasirinktinai siuntą galite pristatyti į artimiausią paštomato dėžutę, pateiktą grąžinimo instrukcijose.

4. Grąžiname jums pinigus

Jei už prekes mokėjote kortele pinigus grąžinsime atgal į tą pačią kortelę, įskaitymas truks iki 3 darbo dienų. Jei mokėjote grynaisiais pristatymo vairuotojui, arba banko pervedimu atliksime tiesioginį pinigų pervedimą į jūsų pateiktą banko sąskaitą.

GRĄŽINIMAS NEGALIOJA
Individualizuotiems užsakymams, kurie yra iš anksto pagaminti arba parengti pagal individualų pirkėjo pasirinkimą ar sprendimą arba prekėms kurios yra pritaikytos pirkėjo asmeniniam naudojimui. Pavizdys: užsakymas ne tiesiogiai per pelnut.com parduotuvę, individualus ar komercinis pasiūlymas prekei kurios neturime kataloge ir arba sandėlyje.
Specialiai pakuojamoms prekėms, kurios buvo išpakuotos ir sandarinimo etiketės buvo pažeistos, arba atidarytos po pristatymo.
Produktai įsigyti iš perpardavėjų.

GRĄŽINIMO IŠLAIDOS
Jei užsakymo grąžinimo priežastis yra „PELNUT“ arba netinkamos prekės kokybės klaidos rezultatas, pristatymo išlaidos yra taip pat grąžinamos ir siuntos surinkimas nekainuoja. Kitais atvėjais pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Šios salygos galioja tik pristatymui Lietuvoje.

GARANTIJA

Kiekvienas „Pelnut“ parduodamas prekės ženklo produktas turi individualiai paties gamintojo suteikiama 12 mėnesių įrangos garantijos planą, kurį reglamentuoja individualaus gamintojo taikomos garantijos aptarnavimo taisyklės, sąlygos ir apribojimai pvz., sandėliavimo laikas, aptarnavimo vietos. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite konkretaus gamintojo garantijos sąlygas. Pavyzdžiui, „Dell“ ir “Lenovo” tarptautinė prekių garantijos aptarnavimo paslauga yra prieinama visuose regionuose ir šalyse, jeigu esate išvykę į užsienį kreipkitės į tos šalies Dell arba Lenovo serviso atstovą. Lietuvoje Dell ir Lenovo prekių servisas aptarnaujamas “UAB Servisa ICT” serviso tiekėjo. Dell ir Lenovo  prekės ženklo garantijos klausimais Lietuvoje kreipkitės tiesiogiai į minėta vietos serviso atstovą arba tiesiogiai “Dell” klientų aptarnavimo telefonu Lietuvoje +370 800 30 097, arba “Lenovo” klientų aptarnavimo telefonu Lietuvoje +370-5205-4997. Gamintojo tarptautinės garantijos planas užtikrina kad klientams prekių garantijos aptarnavimo paslauga būtų prieinama tiek namuose tiek už savo šalies ribų. Tam tikri gamintojų prekės ženklai, pvz., „Dell“ ir “Lenovo”, siūlo galimybę pratęsti prekės garantiją bet kuriuo pasirinktu laiku per visą 12 mėnesių laikotarpį, ir net jai pasibaigus. Daugiau informacijos apie individualaus gamintojo garantijos sąlygas, pratęsimo galimybę arba kitais garantijos klausimais teiraukitės „Pelnut“ klientų aptarnavimo kontaktais.

„PELNUT“ apdraudžia prekes nuo materialinių ir techninių gedimų ir eksploatavimo metu atsiradusių defektų taikydami atskirą 24 mėnesių nuo-duru-iki-duru garantijos planą įforminta garantijos pase skirta tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. „Pelnut“ ištaiso ar pakeičia parduodamus gaminius paveiktus sugedusių dalių ar esant nekokybiškoms medžiagos jeigu jie neveikia taip, kaip aprašyta gamintojo instrukcijoje. Ši garantija taikoma tik gaminio taisymui ar pakeitimui. “Pelnut” prekės garantija nesisumuoja su “Dell” prekės garantija. Jokiomis aplinkybėmis ši garantija netaikoma atvejams, kai produktas yra sugadintas dėl naudojimo, kuriam jis nebuvo skirtas, netinkamo naudojimo, savarankiško įrenginio ardymo arba modifikavimo, neatsargumo, avarijos ar klastojimo atveju. „Pelnut“ jokiu atveju neatsako už bet kokius netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminius nuostolius ar prarastą pelną, atsiradusius šiam produktui ar susijusius su juo, jo veikimą ar pažeidimą, net jei „Pelnut“ buvo pranešta apie to galimybę. „Pelnut“ atsakomybė klientui, jei tokia yra, jokiu būdu neturi viršyti pirkimo kainos. Ši garantija netaikoma savaiminiam nusidėvėjimui ar žalai sukeltai tretiesiems įrenginiams atsiradusiems dėl šio produkto. Bet kokie pažadai reklaminiai, tiesioginiai ar netiesioginiai, prieštaringi arba papildomi prie šios garantijos yra neteisėti ir neprivalomi „Pelnut“ vykdymui.

Tuo atveju, kai „Pelnut“ savo nuožiūra nustato, kad prekės turi medžiagų ar dalių defektų ir ar neatitinka paskelbtų specifikacijų, esant normaliam naudojimui, tiek, kiek jums priklauso prekės, ir tik ribotam garantiniam laikotarpiui ir laikantis šiame susitarime nurodytų sąlygų ir išimčių, „Pelnut“ savo nuožiūra arba: (1) taiso arba pakeičia prekes naujomis arba gamintojo atnaujintomis prekėmis, kurių talpa ir funkcijos yra vienodos arba didesnės; arba (2) grąžina prekės vertę jei „Pelnut” negali pataisyti ar pakeisti gaminio kitu. Keitimo atveju, „Pelnut“ prekes gali pakeisti anksčiau naudotomis ar gamintojo atnaujintomis prekėmis atitinkančiomis ankstesnes specifikacijas. Sutvarkytų ir pakeistų prekių garantinis laikotarpis nebus pratęstas, bet bus taikomas likęs garantinio laikotarpio terminas. Jei diagnozės metu nenustatysime jokių sutrikimų, jūsų produktas bus išsiųstas jums atgal. Informacijai, esančiai informacijos nešikliuose, garantija netaikoma. Išlaidos dėl duomenų praradimo ar atstatymo nepadengiamos.

Warranty_mockup@Pelnut

„PELNUT” SERVISO PROCESAS

1. Užpildykite garantijos formą

Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir trumpai apibūdinkite savo problemą, jums bus suteiktas “Garantijos Autorizavimo” (GA) numeris ir arba pranešimo formą, kurią reikės užpildyti.

2. Parenkite siuntą

Įdėkite užpildyta garantijos formą kartu su preke, tada viską saugiai supakuokite į tinkamą dėžutę, pvz. tą kurią gavote iš „PELNUT“.

3. Siuntos paėmimas

„PELNUT“ užsakys kurjerį, kuris atvyks jūsų nurodytu laiku ir nurodytu adresu ir pasiims siuntą.

4. Remontas ir Grąžinimas

„PELNUT“ sutaisys arba pakeis jūsų prekes ir išsiųs jas atgal.

DETALUS SERVISO TEIKIMO PROCESAS
PELNUT” garantijos serviso paslauga vykdoma nuo-duru-iki-duru pagrindu, galimas stacionarus arba nuotolinis servisas. Klientu aptarnavimo telefonu arba el.laišku apibūdinate prekės veikimo sutrikimus ir nurodote užsakymo numerį. “PELNUT” klientų aptarnavimo komanda jums praneš planuojamo serviso tipa. Jeigu nustatomas reikalingas stacionarus servisas su jumis bus pradėta derinti planuojama vairuotojo atvykimo laika paimti prekiu, pateikiama informacija kaip supakuoti siuntą, kokia numatoma serviso darbų trukmė. Stacionarų servisa atlieka “PELNUT” subkontraktorius. Prekes paimame atsiūsdami savo vairuotoja, atlikus darbus gražiname atgal išsiūsdami jūsų nurodytu adresu. Kai kuriais atvėjais priklausomai nuo problemos pobudžio ir jeigu prekė yra kompiuteris, technikai gali paprašyti jūsų leidimo prisijungti prie jo nuotoliniu būdu atlikti nuotolinę diagnostiką, arba bandyti pašalinti problemas jeigu įmanoma nuotoloniu būdu.

GARANTIJOS TAISYKLĖS
Vartotojas privalo saugoti pirkimo įrodymą liudijantį dokumentą visą garantijos laikotarpį.
Garantinis laikotarpis galioja nuo prekės įsigijimo datos.
Ši garantija taikoma tik techniniams gedimams ir (arba) defektams eksploatavimo metu kurie neatitinka gamintojo skelbiamo aprašo.

GARANTIJA NEGALIOJA
Prekėms, kurios yra fiziškai pažeistos ar turi ardymo žymių;

Prekėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį;
Prekėms, kurių gedimai atsirado dėl pirkėjo kaltės;
Prekėms su pažeistais serijiniais lipdukais ar saugos lipdukais;
Prekėms, kurios yra sugadintos dėl kitų trečiųjų šalių produktų, įskaitant programinę įrangą;
Kai gedimas atsiranda dėl aplinkos veiksnių (audros, lietaus, gaisro, potvynio ir pan.), ar atsitiktinių išorės veiksnių poveikio (karštis, į įrenginio vidų patekę skysčiai, aplinkos drėgmė, viršyta įtampa ir kt.);
Pirkėjas nepateikia pirkimo dokumento (sąskaitos, čekio, lizingo sutarties);
Gedimams atsiradusiems dėl neoriginalių priedų naudojimo;
Susidėvinčioms detalėms (laidai, jungtys, akumuliatoriai, laikikliai, klavietūra ir t.t.);
Informacijai, saugomai informacijos nešikliuose;
Operacinėms sistemoms, ir ar programinei įrangai;

ADMINISTRACINIS MOKESTIS
„Pelnut“ gali pritaykyti administravimo mokestį prekėms pateiktoms garantiniam aptarnavimui, jei yra pažeistos sutarties salygos, jos buvo sugadintos, modifikuotos, klastotos, pakeistos, paveiktos netinkamo naudojimo.