Skip to main content

KAS MES

Tradicinės komercijos alternatyva

PELNUT LLC, IT-technologijų srityje orientuota internetinė didmeninę prekybą vykdanti organizacija įsikūrusi Kanadoje ir paslaugas teikianti vietineje bei globalioje rinkoje. Tiesiogiai dirbdami su Kanados ir Amerikos technologijų lyderiais savo klientui užsitikriname dvigubą pranašumą, prekės Didmeninėmis-Gamintojo kainomis be distributoriaus-perpardavėjo antkainio, kas yra įskaičiuota į tradicinio platintojo produkto kainą. Turint šiuos privalumus ir vietinį logistikos padalinį Žemaitijoje, Telšiuose iškėlėme aiškų tiksla skatinti rinkos konkurenciją ir siekį tapti Komercijos alternatyva tradiciniams vietos platintojams.

Su pažangia interneto svetaine Pelnut nusipelnė technikos entuziastų ir e-parduotuviu fanu lojalumo. Pas mus rasite įpač detalius produktų aprašymus, plačias nuotraukų galerijas, taip pat naujienų puslapį su prekių apžvalgomis ir nuorodas į ekspertų puslapius, bendras naujienas, išpardavimus ir akcijas. Klientui siūlome geresnę apsipirkimo patirtį, greitą pristatymą, tvirtas prekių garantijas, supaprastinta prekių gražinimą ir beabėjo produktus geriausiomis kainomis.

Tikime, kad tobulos paslaugos formulė yra kokybė, garantija ir apsipirkimo patirtis, o visa tai prasideda nuo lengvo apsipirkimo iki greito užsakytos prekės atvykimo į jūsų namus. Mes laikomės šio įsipareigojimo dėl išskirtinės klientų aptarnavimo kokybės. Mūsų komanda yra prieinama telefonu, el. paštu ir gyvu internetiniu pokalbiu.

KONTAKTAI

CANADIAN HEADQUARTERS
  • 1711-1705 Bloor W Toronto, Ontario, Canada.
  • support@pelnut.com
  • (323) 432 0932
LIETUVOS FILIALAS
  • Kęstučio g. 4, Telšiai 87122, Lietuva.
  • store@pelnut.com
  • 8 695 59 922